Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,80 zł , zmiana od tamtej pory: -3,37%
Ze świecą szukać drugiej takiej spółki gamingowej. 10,8mln przychodu w rok i 4,5mln zysku. Wszystkie 3 gry się zwróciły w krótkim okresie i zarabiają na czysto. Pożyczka od Cigames spłacona. W 2q dodatek do Eldest Souls. Nawet jeśli w tym roku nie wydadzą nowej gry to przychód z obecnych wyniesie parę mln. Ja to się dziwię, że ludzie wolą kupować marzenia w spółkach które przynoszą same straty, niż taką która już zarabia, a marzenia pozostają, bo przecież nie spoczną na laurach tylko będą wydawać kolejne gry, a widać, że robią to dobrze. Obecnie kurs jest w miejscu sprzed publikacji raportu i mam nadzieję, że spółka zostanie dostrzeżona, bo naprawdę się wyróżnia na tle konkurencji. Raport za Q1 też będzie dobry, to jest pewne. I nie zdziwię się jak jeszcze w tym roku coś wydadzą.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
UNILABGAM 1,78% 17,20 2023-02-06 12:58:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.