Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,68 zł , zmiana od tamtej pory: 153,73%
Przy dzisiejszym kursie 2,6-2,7 zł kapitalizacja spółki to 3,8 mln zł !

zysk za ostatnie 4 kwartały to ~0,6 mln zł. Spółka "rośnie" z roku na rok jakieś 50% jeżeli chodzi o przychody i zyski. Ostatni komunikat mówił o 400 tyś przychodu od jednego kontrahenta od października. Istnieje zatem duża szansa że już w 2020 zysk spółki przekroczy 1 mln zł
Firma nie wydobywa węgla i nie jest spółką państwową, działa w bardzo perspektywicznej branży i ma duże szanse na dynamiczny rozwój. Wiec WTF?

ja zamykam oczy i kupuje ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EXAMOBILE 0,29% 6,80 2021-06-23 10:53:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.