Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  45,80 zł , zmiana od tamtej pory: -8,30%

C/WK: 0,64 szykuje się kolejny hit, cena/zysk: 3,40

Zgłoś do moderatora
po niepodważalnym sukcesie tkaniny: SANMED C460

https://najwyzszajakoscqi.pl/index.php/artykuly/240-sanmed-podbija-rynek-medyczny

Spółka realizuje projekt, który ma wielkie szanse, by stać się kolejnym hitem:
"Celem projektu jest opracowanie innowacyjnej technologii produkcji materiałów powlekanych o zwiększonym udziale składników pochodzenia naturalnego, przy jednoczesnej poprawie parametrów dotyczących ścieralności i rezystancji elektrycznej i zachowaniu innych kluczowych dla produktu parametrów na poziomie, który aktualnie prezentują materiały powlekane nie posiadające w swoim składzie substancji ze źródeł odnawialnych.
Opracowanie materiałów powlekanych, które będą wykorzystywały w dużej mierze związki
pochodzenia naturalnego (np. biopoliuretany, aminy pochodzenia roślinnego, plastyfikatory roślinne) oraz zastąpienie dotychczas stosowanego materiału pomagającego osiągnąć antystatyczność wytwarzanych materiałów (grafit) za pomocą nanorurek węglowych."

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ERG 0,00% 42,00 2025-10-10 10:04:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.