Bezczelność wejść na giełdę tylko po to żeby zgarnąć akcje i je potem wywalić. Juz potworzona nowa spółka, sprawdźcie krs, a wciąż tu siedzi i jest kulą u nogi. Nigdy ten kurs nie wzrośnie jak on będzie w akcjonariacie. Nikt mu nie wybaczy dziadostwa