Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,99 zł , zmiana od tamtej pory: -80,71%

BROADGATE ---umowa 29.06.2016

Zgłoś do moderatora
Raport EBI
typ raportu
Raport Current
numer
31/2016
data dodania
2016-06-29 12:25:07
spółka
Broad Gate Spółka Akcyjna
Podpisanie znaczącej umowy
Zarząd Broad Gate S.A. ("Emitent") informuje, iż w dniu 27 czerwca 2016 roku powziął wiadomość od spółki zależnej od Emitenta, Advag OOO, zarejestrowanej w jednolitym rejestrze państwowym osób prawnych pod numerem 5024151030 ("Spółka"), że podpisała ona umowę, na mocy której zobowiązała się do zakupu wysokooleinowego oleju słonecznikowego. Dokładna wartość umów zostanie określona w momencie dostawy, przy założeniu, że maksymalna wartość zamówienia nie przekroczy 100.000 dolarów amerykańskich. Umowy zostały zawarte z wiodącą spółką rolną prawa rosyjskiego Rus-Resurs Agro.

Podstawa prawna
§3 ust. 2 pkt 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu ASO "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect

Osoby reprezentujące spółkę:
Alec Fesenco - Prezes Zarządu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BROADGATE 26,49% 0,19 2020-05-20 12:02:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.