Spółka wstrzymała się z pokazywaniem trailera i dema światu po to, żeby jakiś d*bil udostępnił wewnętrzny filmik przeznaczony dla inwestorów na discordzie, którego celem jest przyciągnięcie graczy z całego świata. I ktoś tutaj mówił o działaniu na niekorzyść spółki xD Ktoś jeszcze ma jakiś wewnętrzny footage, albo screeny, które nie powinny być upubliczniane i chce je rozprzestrzenić w internecie? Czemu ludzie myślą, że discord Triba to przedłużenie Forum Bankiera to ja chyba nigdy nie zrozumiem. Ale brawo przybijmy sobie wszyscy piątki świetnie nam idzie robienie anty reklamy tej produkcji!