Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,70 zł , zmiana od tamtej pory: -21,62%

brawo za Brand24!!!!

Zgłoś do moderatora
potencjał Brand24 jest chyba większy nawet niż LIvechat, VTI w osobie zarządzających wie w co pakować pieniądze i jaki zysk one prawdopodobnie przyniosą.
 Nawet nie śmiem  sobie wyobrażać. Przed debiutem LVC marzyłem, żeby był wyceniony powyżej 50 ml, 100 byłoby niebem. Jak zadebiuowało ca 700 tys byłem pewny, ze to błąd o rząd wielkości. chciałbym się i teraz tak się mylić.
Kibicuję , trzymam i czekam na rozwój wydarzeń. A on nastapi, for sure
comming soon............................
teraz oni będą się bawic i zarabiać tak jak na nich fortunę zbił Taar hell i inni zawodnicy.
  • brawo za Brand24!!!! Autor: ~zx

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
VENTUREIN 0,00% 2,90 2022-01-21 14:42:52