Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,89 zł , zmiana od tamtej pory: -9,00%
Panowie z zarządu Querqus! Skoro w ramach skupu akcji własnych tak ochoczo pozbywacie się swoich akcji za 9,5 PLN, to może powinniście przemyśleć prowadzenie tego skupu na GPW, akcje stoją ok. 4 PLN.

Tylko dla kogo byłoby to korzystniejsze: dla spółki czy zarządu??

Brawo!
  • Brawo! Autor: ~myszytrade
  • Re: Brawo! Autor: ~Abcd
  • Re: Brawo! Autor: ~Kitkat
  • Re: Brawo! Autor: zly_wujek
  • Re: Brawo! Autor: ~Kitkat

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUERCUS -0,56% 3,54 2022-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.