Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,80 zł , zmiana od tamtej pory: -32,27%

Brawa dla Zarzadu

Zgłoś do moderatora
Co by nie mowic szacun dla Zarzadu za konsekwencje w komunikacji z rynkiem i jakosc przekazow w formie biuetynu czy regularnych filmikow.
Jestem na GPW od ponad 20tu lat i musze przyznac ze tak regularna i konsekwentna komunikacja z inwestorami jest rzadkoscia na rynku glownym a my poki co wciaz jestesmy na nowej konekcji..Skoro na przyklad taki JRH, gdzie ostatnia strategia wyglada na stworzona przez licealiste na praktykach, moze byc wyceniany na pol duzej banki tu powinno byc co najmniej tyle samo biorac pod uwage dynamike wzrostu biznesu...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AFHOL 0,00% 5,96 2021-10-20 09:07:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.