Czytam, że sytuacja w branży nie jest zła, skąd macie takie informacje? Produkcja samochodów stoi, z budowlanką nie wiadomo jak będzie bo maj podobno był niezły jeżeli chodzi o zainteresowanie mieszkaniami ale może być to tylko odreagowanie po marcu i kwietniu kiedy sprzedaż nie istniała, są to słowa prezesa spółki, która przejęła Polnord, wiec gdzie idzie ta stal?