Cholera czemu to nie ma siły do wzrostu.We wtorek w tym tygodniu trzy dni temu było po 23 zł z groszem,dzisiaj po dziesiątkach dobrych informacji o reklamach raptem poszło na 4% wyżej .Teraz dwa tygodnie marazmu,więc na pewno spadnie z znowu.Tylko ile? Do d....pu z takimi powolnymi wzrostami.Kurcze tylko kiszę kasę.Trzeba chyba działać jak spekuła