Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,20 zł , zmiana od tamtej pory: -43,52%
Bardzo interesujący profil działalności spółki Brainhint aktualnie przejmowanej przez Tenderhut. Cyfryzacja w wielu branżach przez tworzenie i usprawnianie oprogramowania, procesów biznesowych z wykorzystaniem technologii chmurowych, RPA, zarządzania danymi, data science i sztucznej inteligencji. Na www spółki można zauważyć szeroką grupę przedsiębiorstw w których wdrożono swoje rozwiązania min. SIEMENS, WP, Rossmann, Carrefour i Volkswagen.
  • Brainhint Autor: ~TeTeTe

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
TENDERHUT 0,00% 9,15 2023-12-08 09:23:43