Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  78,60 zł , zmiana od tamtej pory: -99,62%

BPC nowatorem ekonomii crypto w Europie

Zgłoś do moderatora
Jeżeli chcesz stać w miejscu patrz I słuchaj. Jeżeli chcesz wyskoczyć najpierw przykucnij...potem wyskoczysz wysoko. Nie skacze sie z prostych night. Zebrać po 75 gdy nie możesz Przebić 100 idąc z 90. To normalność. Nie po wynikach . Nie po wejściu na Giełde z TOP10 - bo po , już nigdy nie spadnie poniżej dolnej granicy 100. Po prostu nie analizujcie szachistów grając w warcaby. Tylko z pozoru plansza taka sama. Ale inne zasady.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,30 2023-01-27 15:13:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.