Myślę, że jesteśmy po korekcie. Wczoraj najprawdopodobniej był dołek na poziomie 8,3 zł. Dzisiaj powinniśmy odbić. Oby to było trwalsze odbicie, a nie tylko zagrywka pod raport skonsolidowany i kolejne kółko. Czy stalówki będą grane w najbliższym czasie .. ? Przekonamy się niebawem.