Dzisiejsze otwarcie na WIG20 (-3%) dobitnie pokazuje siłę GPW. Zastanawiam się nad wpływem nowego wariantu wirusa na ceny stali ! Nie sądzicie, że ograniczenia COVID mogą wpłynąć na wysokie ceny surowców ?? Co do BOWIM to papier ładnie się broni. Widać, że papier jest mocno wyprzedany. Oczywiście kluczowe będzie zamknięcie sesji.