Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,18 zł , zmiana od tamtej pory: -39,58%
Podsumowanie wydawcy BoomBit
Razem BoomBit Aplikacja mobilna przychody września 2018 był $ 300k , w tym $ 200k dla iOS i $ 100k dla Androida. Łączna liczba pobrań aplikacji mobilnych dla BoomBit wynosiła 3m , w tym 600 tys. Pobrań aplikacji na iOS i 2 mln pobrań aplikacji na Androida. BoomBit ma w sumie 69 aplikacji, w tym 48 aplikacji na iOS i 21 aplikacji na Androida. W zeszłym miesiącu ich najlepsza płatna aplikacja to Tanks A Lot, a ich najczęściej pobieraną aplikacją było Tanks A Lot! .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATMGRUPA 1,29% 3,13 2023-03-31 14:34:16
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.