Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,64 zł , zmiana od tamtej pory: -37,81%

BluGo Spółka dobrego czasu ! INFO ...

Zgłoś do moderatora
Uwaga dla akcjonariuszy Kol. prowadzić post ważny merytorycznie ,ponieważ jest forum pomieszane pojec z połataniem.do rzeczy!
Spółka posiada duży potencjał wzrostów ,oczekujemy mega INFO ws. polaczenia aktywów ze spółka ,która prowadzi rozmowy ws.Umowy przedwstępnej. INFO już w krotce .Pzdr

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
YOLO -1,24% 0,40 2022-11-30 16:45:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.