Uważać, styczne zlecenia na 0,15, ktoś nie chce dopuścić do wzrostu i chce kupić taniej.
Tak samo 1 000 000 na 0,12 postawione do zmyłki, jak zaczną sprzedawać to cofnie dużo niżej.
Warto wyjść po 0,13 i ustawić się na 0,10 lub 0,11 , tam mamy duże szanse zakupu.
Może ktoś coś wie i tym blokowaniem chce zbić kurs.
Sprzedając po 0,13 zarabiamy na spadkach i mamy dalej akcje o 2,3 grosze taniej. Blokowanie kursu potwierdza że spadnie.