Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,21 zł , zmiana od tamtej pory: 28,03%

Biztech Konsulting S.A. (BTK)

Zgłoś do moderatora
Spółka zamknęła rok 2020 przychodami 15,5 mln zł i zyskiem. Obecna wycena spółki to 15 mln zł . (15,5/15) WP/c 1. Godziwa wartość akcji w porównaniu z innymi spółkami z branży powinna oscylować obecnie w okolicy 1 zł za akcje aktualnie, 1,5 na koniec 2021r.przy wzroście przychodów do 20 mln na koniec roku. Inwestycje w akcje Biztech Konsulting należy w takim horyzoncie potraktować jako inwestycję w trend i rozwój branży w latach 2021 oraz następnych.,,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORCOGROUP -0,02% 2,83 2021-09-24 09:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.