Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  76,60 zł , zmiana od tamtej pory: -99,61%

BITCOIN spadł dlaczego nikt tego nie skrytykował. Czyżby manipulacja?

Zgłoś do moderatora
Oj Narodzie , który Gardzisz dobroczyńcami i wielkimi swymi. Oj biedny kraju co nie dajesz żyć bogatym I chwalisz biednych ponad przeciętność. Bogactwo to stan umysłu. Rodzina. Uczucia. Zawiść to droga w dół . Każdy ma prawo a Forum ma racje. Gratulacje dla Black Pearl że płynie pod pełnymi żaglami . Korekta to żona Hossy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,30 2023-01-27 15:13:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.