Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,07 zł , zmiana od tamtej pory: -72,14%

Bitcoin skusił marihuanę. Bliźniak Genesis Energy chce kryptowaluty

Zgłoś do moderatora
http://www.faz.net/aktuell/finanzen/finanzmarkt/deutsche-cannabis-plant-eigene-kryptowaehrung-15335540.html

Deutsche Cannabis plant eigene Kryptowährung
Der Erfolg der Bitcoin lockt Nachahmer. Jeder will seine eigene Digitalwährung. Auch die Deutsche Cannabis, die eigentlich ein ganz anders Geschäftsmodell hat.

Nasz niemiecki bliźniak Medical Cannabis - Deutsche Cannabis - chce wejść w kryptowalutę.
Zastanawiałem się co robi były szef GPW Ludwik Sobolewski obok dwóch członków rady nadzorczej Genesis Energy w londyńskim Highway Capital. No i wszyscy się zastanawiamy, dlaczego Medical Cannabis wciąż nie powołała zarządu. Na pewno czekają na publikację rozporządzenia ministra, bo bez tego żadnej działalności nie ma, więc po co zarząd - trzeba płacić a spółka nadmiaru pieniędzy nie ma, choć długów tez nie.. Ale może jeszcze na coś? Nie chcą się zdradzać za szybko? A jak prezesem Medical Cannabis zostanie Ludwik Sobolewski? Może na marihuanie medycznej to o się zna nie najlepiej, ale do kryptowaluty może by pasował?
Od dawna pisałem, że kilka rzeczy wskazuje, że panowie z Genesis Energy, czyli Medical Cannabis jakby wzorowali się na niemieckim Deutsche Cannabis. Może to się właśnie dodatkowo potwierdzi.

W tym tygodniu powinno być rozporządzenie w Dzienniku Ustaw, można będzie zacząć biznes. A potem? Obiecujący rynek marihuany i do tego kryptowaluta? A niech będzie...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.