Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,63 zł , zmiana od tamtej pory: 20,63%

Biotech Lab - przypuszczenia

Zgłoś do moderatora
Byc może to błędny trop, ale sugerowalem się głównie logo firmy, ktore jest baaardzo podobne do logo ze zdjęcia na FB JWA.

http://www.biotechlabservices.com/about-us/

Dzisiaj nie mam czasu dokładnie przeszukiwać powiązań, branży i ewentualnej skali działalności ale może ktoś z Was będzie miał czas i ochotę.
Zapraszam do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami w tym wątku.
Ja dodam swoje w weekend, bo dzisiaj nie dam rady.
~bubuzubu czy to ten lab po angielsku znalazłeś?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA 2,70% 0,76 2020-11-23 16:40:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.