Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,99 zł , zmiana od tamtej pory: -4,35%

Bioprodukty od PCC Exol

Zgłoś do moderatora
Do tej pory niewiele pojawiało się informacji na temat spółki i nowych obszarów działalności dlatego fajnie wiedzieć, że coś się jednak ruszyło. Miejmy nadzieję, że będzie to miało przełożenie na kurs:

https://www.wnp.pl/chemia/pcc-exol-proponuje-bioprodukty-dla-branzy-kosmetycznej,479844.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
PCCEXOL 0,42% 2,86 2021-10-28 10:34:09