Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,60 zł , zmiana od tamtej pory: -31,33%
Witam,
sprzedałem w ostatnim tygodniu ale tylko 1,5 k w cenach 40 - 47. No i może dobrze że tylko tyle. W USA klepneli nowy pakiet pomocowy 1,9 biliona USD / wiadomość z piątku / . Do tego pakiety z Unii o których mówił Morawiecki że zaczną wchodzić w 2 półroczu. To są pozytywne wiadomości. Może nie będzie żle. Drukarki idą w ruch.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET -0,62% 32,00 2021-10-22 14:50:21
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.