Zaczynal od spółdzielni.
Potem wtopil na fonie miliony. Zostal z milionami kwita po hossie 2007 roku
Pojawia sie syncio junior i przejmują wydmuszki- słupy werbują -
Robią druki by rozwodnic innych Akcjonariuszy
Potem resplity by robić pump and down
Wszyscy uciekają ze spolki
Zostaje tylko DON i Syncio.
KNF patrzy