Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,94 zł , zmiana od tamtej pory: -29,97%

bez niespodzianki

Zgłoś do moderatora
Jak już mówiłem wcześniej nie ma możliwości aby firma realizująca projekt Roma Tower o wartości 2 mld złotych nie miała właściciela. Pozostaje jeszcze zagadka czy fundusz sprzedawał Zarządowi ale o tym dowiemy się do końca tygodnia. Akcje są zaparkowane i na rynku ich praktycznie nie ma. Obroty , które widzimy to przerzucanie akcji przez dużych inwestorów w ciągu 2 ostatnich sesji było to prawie 5% akcji. Nie widzę przeciwwskazań aby teraz dywidenda została wypłacona bo jak widać wypłacą ją sobie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BBIDEV 3,40% 4,86 2023-12-08 17:00:00