Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  23,00 zł , zmiana od tamtej pory: -9,57%

BEST – wyniki 2021 roku, analiza

Zgłoś do moderatora
Grupa BEST opublikowała wyniki 2021 roku. Pomimo kilku lat przerwy w zakupach wierzytelności (minimalny poziom zakupów w 2019, 2020 i w Q1-Q3 2021 roku) i pomimo odpisów na wartość posiadanych akcji Kredyt Inkaso, grupa zanotowała dobre wyniki działalności (wzrosły spłaty wierzytelności), które przełożyły się na przychody i zyski.
Poniżej podsumowanie działalności operacyjnej grupy BEST, jej wyników oraz sytuacji bilansowej. Na koniec wpisu natomiast zamieszczam tabelę z porównaniem rentowności obligacji spółki notowanych na Catalyst.

Zapraszam do bezpłatnej analizy na https://portalanaliz.pl/obligacje/best-wyniki-2021-roku-analiza/ 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST 0,00% 20,80 2023-09-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.