Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,80 zł , zmiana od tamtej pory: -29,86%

BEST kroczy ku upadłości?

Zgłoś do moderatora
Mam sąsiada, do którego BEST tak mniej więcej na wiosnę zaczął nagle wydzwaniać. Twierdzą że chodzi o jakąś sprawę z 2006 roku i podobno należy im się 28 tysięcy. Ciekawostką jest fakt, że w tej sprawie przewija sie kilka nazw banków, z którym miała być podpisana rzekoma umowa kredytowa. Rozmowy wyglądają mniej więcej tak.
- Dzień dobry tu firma BEST, ma pan u nas w obsłudze sprawę z kredytu w banku X
- Ale ostatnim razem mówiliscie że to było w banku Y
- Nie wiem nic takiego dlaczego, do zapłaty jest 28 tysięcy złotych, czy wpłaci pan całość jeszcze dziś czy do końca tego tygodnia? Możemy również teraz ustalić plan spłaty w ratach.
- Nie zawierałem żadnej takiej umowy. Macie tę umowę?
- Nie mamy, ale mamy umowę cesji i jest to wyszczególnione
- Co?
- W umowie cesji poprzedni wierzyciel potwierdził istnienie wierzytelności, stąd proponuję panu spłatę ratalną jeśli nie jest pan w stanie spłacić jednorazowo

Szukają pieniędzy rozpaczliwie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEST 1,00% 20,20 2023-12-05 13:45:25
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.