Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 185,00 zł , zmiana od tamtej pory: -52,74%

BENEFITSYS Sygnał techniczny: wzrostowy

Zgłoś do moderatora
link
 
Uzasadnienie: - jeśli spojrzymy na listopadowo-grudniowy układ notowań, to zarysowuje się nam konsolidacja w dość wąskim zakresie. Wczorajsze wybicie górą zapowiadało ruch przynajmniej do 1240 zł, co niemal zrealizowało się na jednej sesji. Skala jednosesyjnego wzrostu i obrót mu towarzyszący sugerują jednak że ruch będzie kontynuowany. Sygnałem negującym scenariusz wzrostowy będzie dopiero zamknięcie poniżej wsparcia w postaci połowy korpusu wczorajszej świecy (1187,50 zł).  http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/26998-przeglad-techniczny-benefitsys-enea

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 0,36% 560,00 2022-05-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.