Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  660,00 zł , zmiana od tamtej pory: -13,03%

Benefit System są wyniki Strata - 32.5%

Zgłoś do moderatora
Benefit System są wyniki! Zysk - 32.5% za 3 kwartał 
Można się było tego spodziewać ale że aż 1/3 i dalej siłownie zamknięte ta firma chyli się ku upadkowi :( bo dotacji nie ma siłownie jedna po drugiej upadają : Sieć siłowni Fitness World składa wniosek o upadłość Sieć siłowni Jatomi zamyka swoje kluby i firma kończy działalność w Polsce Gold’s Gym zamyka 30 siłowni,

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 0,35% 574,00 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.