Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 170,00 zł , zmiana od tamtej pory: 167,95%

BENEFIT Sygnał techniczny: neutralny

Zgłoś do moderatora
link
Uzasadnienie: - obraz techniczny Spółki w dalszym ciągu nie prezentuje wartości sygnalnej. Konsolidacja na wstędze średnich ruchomych uniemożliwia określenie docelowego kierunku, w jakim podążać będą notowania. Utrata wsparcia na poziomie 1 085 PLN z pewnością jednak dostarczy paliwa podaży. http://marketinvest.pl/gielda/komentarze-i-analizy/9-analizy-akcji/27640-przeglad-techniczny-lotos-pkn-orlen-jsw-benefit-bogdanka
  • BENEFIT Sygnał techniczny: neutralny Autor: ~Niebieski

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BENEFIT 0,00% 3 135,00 2025-10-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.