Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,10 zł , zmiana od tamtej pory: -80,50%

Będziemy tak się bujać od 0.10 do 0.13 i z powrotem...

Zgłoś do moderatora
...dopóki firma nie da jakiegoś czytelnego sygnału, że wchodzi w biznes medycznej marihuany bo jak na razie oficjalnie nie prowadzi działalności (dane finansowe świecą pustkami), nie ma nawet strony internetowej a wszystkie informacje o niej sprowadzają się do starej strategii dot. odnawialnej energii z czego chyba zrezygnowano(?)

Do tego czasu nawet medialne dyskusje o refundacji czy wejście do Polski jakiejś firmy z zagranicy nie da impulsu do wzrostu bo mało kto traktuje GNR aka Medical Cannabis jako potencjalnego gracza na tym rynku.

Dla zdecydowanych na kupno dzisiaj jest dobry dzień, akurat ładna przecena na akcjach. Ja wciąż się waham.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.