Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,09 zł , zmiana od tamtej pory: -78,33%

Będziemy ściągać od Duńczyków?

Zgłoś do moderatora
Zobaczcie, największy na świecie producent marihuany - kanadyjskie Canopy Group, wchodzi w spółę z Duńczykami i będą produkować marihuanę w Danii.
Polska jest skazana na import, ale jednak wygodniej będzie importować z Danii niż z Kanady. Oczywiście za czas jakiś, bo to w miesiąc się nie zrobi.
Najważniejsze, że widać jak ten rynek europejski przyciąga światowych gigantów zza oceanu. Skoro takie Canopy powstało trzy lata temu i do dziś kapitalizacja urosła do 3 mld dolarów, to i w Europie - też przecież bogatej - będą rosły firmy...
No i ważne też to, że możliwości importowych przybywa. Na wiosnę mówiło się, że jesteśmy skazani na import z Holandii czy Kanady, teraz dopiero ustawa i rozporządzenie weszło w życie a lista jest już dłuższa - za chwilę dojdzie Izrael, Dania... W styczniu Cannabis Expo w Grecji, gdzie też chcą uprawiać, w marcu - wielki szczyt w Berlinie....

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
GENERGY -18,75% 0,02 2020-05-20 12:50:37