skoro midas podpisał umowę z rydzyjkiem to musi zaoferować teraz tani i prosty w obsłudze telefon dla słuchaczek. Ten tani model biedronkowy pasuje jak ulał tylko nie wiem czy ma funkcje radia. I tak gratis ode mnie dla zarządu: REKOMENDUJE ROZPOCZECIE PRAC PROJEKTOWYCH NAD BERETEM ZE SŁUCHAWKAMI NA BLUTUFA