Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,25 zł , zmiana od tamtej pory: -18,69%

bedzie emisja?

Zgłoś do moderatora
pod rozwoj galezi z foltowoltaika - myslicie ze to prawdopodobne? ja coraz bardziej sklaniam sie niestety ku temu scenariuszowi, z drugiej strony jak znajda sie chetni na akcje to i emisja to nie taka zla sprawa
  • bedzie emisja? Autor: ~ask
  • Re: bedzie emisja? Autor: ~Szkodasłównatrolle

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAXCOM 0,81% 12,40 2021-07-23 16:25:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.