Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,00 zł , zmiana od tamtej pory: -38,25%

będzie dobrze

Zgłoś do moderatora
Zarząd Azotów i Polic skłania się do ujawnienia wszystkich informacji na temat klęski w Senegalu i pogrzebanie żywcem starego zarządu Polic. Wartość aktywów w Senegalu to duże ZERO. Po podaniu skrywanych danych i tak znanych większości za 2016 r. może być tylko lepiej, a PDH w którym głównym udziałowcem są Police tylko zwiększy zyski ku naszemu zadowoleniu. Krótkotrwała wyprzedaż nie ma sensu. Przy dobrym zarządzaniu pojawi się dywidenda.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
POLICE -1,59% 12,35 2021-07-30 16:16:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.