Napiezę do was z walnego. Czy są nowi akcjonariusze, czy zarząd ma pomysł na spółkę i tak dalej. Halicki obiecywał na czacie szybkie umowy z korporacjami. Zobaczymy co powie. Wstępnie zakładam ze przetrwa chłop walne, przynajmniej o kilka miesięcy.
pozdrawiam