Forum Giełda +Dodaj wątek

BBICAPNFI - technicznie

Zgłoś do moderatora
http://img204.imageshack.us/img204/9400/bbi.gif

Klasyczne cofnięcie do wyłamanego na obrocie oporu.
Dziś pomimo bardzo słabego rynku papier zachowywał się nadzwyczaj dobrze, co na wykresie skutkuje odbiciem od wspomnianego wyłamanego oporu (teraz wsparcie) i kontynuacją wspinaczki. Zasieg formacji wybicia z kanału spadkowego to jego wysokość, czy teoretycznie powinniśmy dolecieć w okolice 2,50 PLN (oczywiście z pewnymi przystankami po drodze: średnia 100'ka i luka bessy).


Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA -1,67% 1,18 2020-10-26 12:55:12
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.