Forum Giełda +Dodaj wątek

bbi cap nfi----moja analiza powinna byc platna, buffet by kupil te akcje

Zgłoś do moderatora
spolka w bezpiecznej syttuacji finansowej altman 8.66, martwia straty -1.7 mln za 1 kw 2012, i ujemne przeplywy z dzialalnosci operacyjnej 400tys, plynnosc wysoka, niskie zadluzenie i wiecej pieniedzy ma niz zadluzenie o 82 mln, wartosc ksiegowa grahama na akcje to 2.05 a cena atrakcyjna 83 gr, cena/ wk grahama to 0.4. kupujcie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA 0,00% 0,81 2019-12-11 16:47:57
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.