rzuć okiem na ten wykres bo ktos sie pytal mnie o ta walute a nie chce go wprowadzic w błąd
z krótkiej wyjscie dopiero nad 1.29 dam nam jakąs korekte ale dopiero wyjscie rynku nad 1,32 mozna myśleć o jakieś mocniejszej korekcie pd 38 f... z długiej mamy wybicie dolka na 1,28200 co w dłuzszym terminie daje nam cel 1,17 i maluje nam sie tutaj RGR
http://stooq.pl/q/a/?s=usdcad&i=360&u=17987903
http://stooq.pl/q/a/?s=usdcad&i=w&u=17987903
NAPISZ MI JA TY TO ROZUMIESZ CZY CZEGOS JESZCZE BRAKUJE W TYM CO NAPISALEM ?