Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,25 zł , zmiana od tamtej pory: -8,00%

Bart2020 Przystanek Piekarnia&Kawa

Zgłoś do moderatora
Jeśli kiedykolwiek w realu opowiadałem Ci podniecony o najlepszym chlebie jaki w życiu jadłem - tym z jalapeno i mozzarellką - to był to chleb właśnie od tych, reklamowanych ze szczerego serca ancymonów.
Nie ma lepszego. Nigdzie.
I teraz najlepsze... to na co czekają wszyscy zakupomaniacy - kod na black sunday. Zamawiając z kodem BART2020 - wspierasz ten zaj ebisty lokalny biznes. Do dzieła!
  • Bart2020 Przystanek Piekarnia&Kawa Autor: ~Przystanek_PK

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AVATRIX -3,04% 1,15 2021-10-25 09:03:47
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.