Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  65,00 zł , zmiana od tamtej pory: 3,85%

Bardzo niska wycena, mimo rosnących zysków, dlaczego?

Zgłoś do moderatora
http://pulsbiznesu.pb.pl/3960245,14530,nowa-spolka-w-portfelu-pb

Papiery Magellana, które w Portfelu PB znalazły się rok temu, straciły na wartości 17,3 proc. Mimo to spodziewamy się zakończenia 12-miesięcznej korekty w notowaniach spółki, a to okazja, by dokupić akcji. Wskaźnik cena/zysk to obecnie zaledwie 8,5, a tymczasem spółka kontynuuje poprawę wyników.

nisko wyceniana spółka
  • Bardzo niska wycena, mimo rosnących zysków, dlaczego? Autor: ~parias

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MAGELLAN 0,03% 67,50 2016-06-23 16:03:01
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.