Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  29,34 zł , zmiana od tamtej pory: -33,88%

Bardzo mocne wyniki

Zgłoś do moderatora
CDA – spółka pokazała dzisiaj wyniki za pierwszy kwartał. Wcześniej firma informowała, że z powodów pandemii zauważa wzrost zainteresowania swoją strefą premium. Potwierdziło się to w raporcie. Zysk netto wzrósł o 350% do 3,7 mln zł, a sprzedaż pakietów premium wzrosła o 53%. Do końca marca liczba subskrybentów zwiększyła się o 43% względem marca 2019 roku. Dzisiaj doszło do próby wybicia szczytu z połowy kwietnia i to przy mocnych obrotach. Nie do końca się to udało, jednak wydaje się, że popyt może nadal o to walczyć...
link 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,00% 19,40 2023-01-27 12:28:55
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.