Czy była podbitka? Była... po to by zachęcić mniej pewne ręce do sprzedaży.... Powyżaj 10zł się ustawili i skupują wszystko jak leci... a to znaczy że bardzo im zależy i to szybko, by zebrać ile się tylko da. Dzieje się coś czego jeszcze nie rozumiemy... ja przynajmniej widze tu sporą akumulacje... i jak nauczyło mnie doświadczenie z prądem nie wygram więc płynę razem z nim. Szansa na realizacje po dobrej cenie jest... kto się boi niech korzysta... ja płynę dalej.