Forum Giełda +Dodaj wątek

Bardzo dobre info!!

Zgłoś do moderatora
Raport EBI
typ raportu Raport bieżący
numer 31/2011
data dodania 2011-12-01 12:26:14
spółka ATONHT
Wydanie decyzji administracyjnej.
Zarząd Spółki ATON-HT S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym otrzymał informację o uprawomocnieniu się, wydanej przez Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, pozytywnej decyzji zezwalającej na prowadzenie odzysku odpadów w urządzeniu typu ATON BW-P. Wydanie niniejszej decyzji uruchamia realizację umowy z czerwca 2010r na produkcję i sprzedaż urządzenia ATON BW-P. Wartość kontraktu to 720 000,00 PLN netto. (Raport 27/2010 z 2 czerwca 2010r)

Podstawa prawna: §3 ust. 2 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu - "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect"


Osoby reprezentujące spółkę:

Robert Barczyk - Prezes Zarządu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATONHT 13,38% 0,18 2022-05-26 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.