Myślę, że to półmetek właściwej ceny tego papiera. Pójdzie na 200 jak nic. Na tax net fajny ruch. Myślę, że z covidow kapitał idzie na inne branże w końcu. A spółka z fundamentami więc nie dziwi mnie że tam się lokują. Myślę, że z dnia na dzień tylko góra i większe obroty.