Nie wiem czy oglądaliście sesje ze spółki SZAR i zapoznaliście się z jej sytuacją.
Podczas sesji zbierane z ukrytego, zwiększone obroty na wzrostach, poprawa wyników no i bardzo niska kapitalizacja. Polecam obserwować.
Nie naganiam, sam obserwuję, trochę dokupuję, wygląda to trochę jak 4mass przed rokiem.