Marsz na szczyty zakończony w pobliżu wsparcia. Jutro powinni jeszcze trochę oddać na niższych poziomach, na co po cichu liczę. To nie jest spółka dla spekulantów nastawionych na kilku sesyjny zysk :). Nie bez znaczenia pozostaje też "wesoła" rekomendacja BOŚ. Nie wiem, skąd ściągnęli analityka, który to pisał.