Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,66 zł , zmiana od tamtej pory: -2,19%

Banki spółdzielcze i zasada „dostosuj się lub giń”.

Zgłoś do moderatora
Cytat:"BS w Toruniu jako pierwszy bank spółdzielczy w Polsce skorzystał z technologii blockchain. W jakim celu? - Dążymy do maksymalnego ułatwienia korzystania z naszych usług, przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Wprowadzone przez nas w tym roku rozwiązanie ChainDoc, dostarczane przez Atende i Exea Data Center, dzięki technologii blockchain pozwala nam na automatyczną digitalizację dokumentów i daje naszym klientom możliwość zdalnego złożenia podpisu – wyjaśnia Kotlarz. "

Źródło: http://bit.ly/2OJyCsV 
  • Banki spółdzielcze i zasada „dostosuj się lub giń”. Autor: ~Romano74

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ATENDE 4,07% 3,58 2020-11-27 16:48:53
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.