Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  30,80 zł , zmiana od tamtej pory: -50,49%

BANKI BEZ DYWIDENDY.TO CHYBA JEDNAK JUTRO JUŻ SIE ZACZNIE!!!

Zgłoś do moderatora
Sadziłem,że będą straszyć tym batonem na 31 do ostatnich godzin w piątek,ale po takiej informacji,że banki prawdopodobnie nie dadzą dywidendy,chyba jutro sie zacznie uderzenie.Trzymać sie dzielnie i nie sprzedawać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OPTEAM -0,33% 15,25 2021-06-23 16:16:04
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.